Září

Prázdniny nám rychle uběhly a již je za námi první školní měsíc, který jsme odstartovali celoroční družinovou hrou „Pohádkové putování“. Seznámili jsme se s jejími pravidly, průběhem a měsíční tvořivou pohádkou  „Dlouhý, Široký a Bystrozraký“. Vyrobili jsme maskota hry Večerníčka a učili se písníčku „Půjdeme spolu do pohádky“. Na vycházkách jsme se radovali z volného pohybu i z nasbíraných kaštanů, ze kterých jsme pak v podzimní dílně tvořili kaštánkové obrázky. Zapojili jsme se do charitativního projektu Čtení pomáhá.

Iveta Potůčková